CROSSFIT TRÆNINGS TIDERNE FINDER DU HER: www.crossfit2400.dk/time-tabel/

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
09.00 - 10.00
Axel Apérgis
MMA begynder
+ alle niveauer
09.00 - 10.00
Carsten Ettrup
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
09.00 - 10.00
Axel Apérgis
MMA begynder
+ alle niveauer
09.00 - 10.00
Carsten Ettrup
09.30
11.00
MMA kamp
+ øvet
11.00 - 13.00
Carsten Ettrup
11.30
12.00
12.30
13.00
Kickboxing begynder
(+øvet)
13.00 - 14.30
Alexander Demetriou
13.30
14.00
16.00
Brazilian Jiu Jitsu junior
(10-15 år med gi)
16.00 - 17.00
Niels Smed

Kickboxing junior
16.00 - 17.00

MMA junior
(13-17 år)
16.00 - 17.00
Roger Huerta
MMA junior
(13-17 år)
16.00 - 17.00
Ronny Christensen
Brazilian Jiu Jitsu mini
(7-12 år med Gi)
16.00 - 17.00
Ian Kennedy

Kickboxing junior
16.00 - 17.00

MMA junior
(13-17 år)
16.00 - 17.00
Roger Huerta
MMA junior
(13-17 år)
16.00 - 17.00
Ronny Christensen
16.30
17.00
Boksning kamp
17.00 - 18.30
Poul Duvill

Brazilian Jiu Jitsu Begynder (Gi)
17.00 - 18.30
Axel Apérgis

MMA begynder
17.00 - 18.30
Roger Huerta
Boksning
(Begynder/øvet)
17.00 - 18.30
Ronny Christensen

Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
17.00 - 18.30
Axel Apérgis

MMA kamp
+ øvet
17.00 - 18.30
Carsten Ettrup
Boksning kamp
17.00 - 18.30
Poul Duvill

Brazilian Jiu Jitsu Begynder (Gi)
17.00 - 18.30
Axel Apérgis

MMA begynder
17.00 - 18.30
Roger Huerta
Boksning
(Begynder/øvet)
17.00 - 18.30
Ronny Christensen

Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
17.00 - 18.30
Axel Apérgis

MMA kamp
+ øvet
17.00 - 18.30
Carsten Ettrup
Boksning
(Begynder/Øvet)
17.00 - 18.30
Ronny Christensen


MMA begynder
17.00 - 18.30
Roger Huerta
17.30
18.00
18.30
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
18.30 - 20.00
Axel Apérgis

Brazilian Jiu Jitsu Øvet (Gi)
(med gi)
18.30 - 20.00
Christian Graugart

Kickboxing begynder
18.30 - 20.00
Charles Nilsson
Brazilian Jiu Jitsu Øvet (No-Gi)
18.30 - 20.00
Kári Gunnarsson

Kickboxing begynder
18.30 - 20.00
Ronny Christensen

MMA begynder
18.30 - 20.00
Carsten Ettrup
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
18.30 - 20.00
Axel Apérgis

Brazilian Jiu Jitsu Øvet (Gi)
(med gi)
18.30 - 20.00
Christian Graugart

Kickboxing begynder
18.30 - 20.00
Alexander Demetriou
Brazilian Jiu Jitsu Øvet (No-Gi)
18.30 - 20.00
Kári Gunnarsson

Kickboxing begynder
18.30 - 20.00
Ronny Christensen

MMA begynder
18.30 - 20.00
Carsten Ettrup
19.00
19.30
20.00
Kickboxing øvet
20.00 - 21.30
Christoffer Volf
Brydning
alle niveauer
20.00 - 21.30
Palle Pallesen

Kickboxing øvet
20.00 - 21.30
Ronny Christensen
20.30
21.00

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

Søndag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
09.00 - 10.00
Axel Apérgis
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
09.00 - 10.00
Axel Apérgis
09.30
17.00
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
17.00 - 18.30
Axel Apérgis
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
17.00 - 18.30
Axel Apérgis
17.30
18.00
18.30
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
18.30 - 20.00
Axel Apérgis
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (No-Gi)
18.30 - 20.00
Axel Apérgis
19.00
19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.30
Brazilian Jiu Jitsu Øvet (Gi)
(med gi)
18.30 - 20.00
Christian Graugart
Brazilian Jiu Jitsu Øvet (Gi)
(med gi)
18.30 - 20.00
Christian Graugart
19.00
19.30

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00
Brazilian Jiu Jitsu junior
(10-15 år med gi)
16.00 - 17.00
Niels Smed
16.30

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00
Brazilian Jiu Jitsu mini
(7-12 år med Gi)
16.00 - 17.00
Ian Kennedy
16.30

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
20.00
Brydning
alle niveauer
20.00 - 21.30
Palle Pallesen
20.30
21.00

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Boksning kamp
17.00 - 18.30
Poul Duvill
Boksning kamp
17.00 - 18.30
Poul Duvill
17.30
18.00

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Boksning
(Begynder/øvet)
17.00 - 18.30
Ronny Christensen
Boksning
(Begynder/øvet)
17.00 - 18.30
Ronny Christensen
Boksning
(Begynder/Øvet)
17.00 - 18.30
Ronny Christensen
17.30
18.00

Tirsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
13.00
Kickboxing begynder
(+øvet)
13.00 - 14.30
Alexander Demetriou
13.30
14.00
18.30
Kickboxing begynder
18.30 - 20.00
Charles Nilsson
Kickboxing begynder
18.30 - 20.00
Ronny Christensen
Kickboxing begynder
18.30 - 20.00
Alexander Demetriou
Kickboxing begynder
18.30 - 20.00
Ronny Christensen
19.00
19.30

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
20.00
Kickboxing øvet
20.00 - 21.30
Christoffer Volf
Kickboxing øvet
20.00 - 21.30
Ronny Christensen
20.30
21.00

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00
MMA junior
(13-17 år)
16.00 - 17.00
Roger Huerta
MMA junior
(13-17 år)
16.00 - 17.00
Ronny Christensen
MMA junior
(13-17 år)
16.00 - 17.00
Roger Huerta
MMA junior
(13-17 år)
16.00 - 17.00
Ronny Christensen
16.30

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00
MMA begynder
+ alle niveauer
09.00 - 10.00
Carsten Ettrup
MMA begynder
+ alle niveauer
09.00 - 10.00
Carsten Ettrup
09.30
17.00
MMA begynder
17.00 - 18.30
Roger Huerta
MMA begynder
17.00 - 18.30
Roger Huerta
MMA begynder
17.00 - 18.30
Roger Huerta
17.30
18.00
18.30
MMA begynder
18.30 - 20.00
Carsten Ettrup
MMA begynder
18.30 - 20.00
Carsten Ettrup
19.00
19.30

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
MMA kamp
+ øvet
11.00 - 13.00
Carsten Ettrup
11.30
12.00
12.30
17.00
MMA kamp
+ øvet
17.00 - 18.30
Carsten Ettrup
MMA kamp
+ øvet
17.00 - 18.30
Carsten Ettrup
17.30
18.00

Tirsdag

Torsdag

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00
Kickboxing junior
16.00 - 17.00
Kickboxing junior
16.00 - 17.00
16.30

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
13.00
13.30
20.00
20.30
21.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (Gi)
17.00 - 18.30
Axel Apérgis
Brazilian Jiu Jitsu Begynder (Gi)
17.00 - 18.30
Axel Apérgis
17.30
18.00

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.30
Brazilian Jiu Jitsu Øvet (No-Gi)
18.30 - 20.00
Kári Gunnarsson
Brazilian Jiu Jitsu Øvet (No-Gi)
18.30 - 20.00
Kári Gunnarsson
19.00
19.30

Tirsdag

Torsdag